tribündergi - Tribün Sözlük
itiraf edelim bi ara hepimizin yolu düştü. fakat şimdilerde hayatında deplasman yapmamış, belki de iç saha maçına bile gitmemiş bir ton insanın doluştuğu garip bir forum halini alan, tribüncülerin iyice uzaklaştığı, "Biz daha iyiyiz bilaaader" kafası ile yazıp çizenlerin çoğunluğu ele geçirdiği, bir spor haber sitesinin hesaplarından farksız anasayfası ve sosyal medya hesapları sayesinde tanınırlığı günden güne artan, eskilerin kıyak forumu.
kurulduğu zamanlardan iki üç yıl öncesine kadar takip ediyordum,yukarıda mevzu bahsi olan genç nesil tarafından tabiri caizse baskına uğramasından sonra üyeliğimi sildirmiştim.eskiden örnek verirsek harika rekabetlerin olduğu hatta bi zaman ciddi forse ettiğimiz(bursasporlular olarak) bir platformdu,seviyeli,gelişmiş düşünceli insanlar topluluğundan oluşmaktaydı..
Sosyal medya hesaplarındaki kitle ile forumlarındaki kitlesi arasında dağlar kadar fark olan platform
Ana mottosu endüstriyel futbol a karşı tribün kültürü olan ama passolig in sponsoru olduğu kuruluş amacından sapmış özellikle Twitter hesabında ciddi sayıda takipçiye ulaşmış fakat forum u ve içeriği çöp hale gelmiş 2010 öncesi bir çok yazarını kaybetmiş sitedir
Taraflı haber yapan tribün sayfası. Zorludaki çatı çökmesine twit atan ama Fenerbahçe tribünlerinin abisinin vefat yıl dönümü için iki kelam birşey yazmayan sayfa.

İşine gelmediği adamlara da basıyorlar engeli.
twitterda, instagramda bu kültüre ait olmayan adamlar da takip ediyor bunları. haberiniz olsun:) hatta bazen aşırıya kaçıp bu kültüre ait olmayan adamlar yönetiyor siteyi diye de düşünüyorum.