cpm_inboxCount

yazar adı gereklidir!

göster şifre gereklidir!

şifreni mi unuttun?

yazar adı gereklidir!

e-mail gereklidir!

göster parola gereklidir!

9 + 8 =

şifrenizi mi unuttunuz? Endişelenmeyin! Aşağıdaki bölgeden şifrenizi sıfırlayabilirsiniz!

e-posta gereklidir!

girişe dön

kapat
 • samet çayır

  /
  2
  Futbolu iyi bildiği söylenir ama egosit, kibirli, yukarıdan bakan bir yapısı olduğu için Bursa tribünlerinde onu kimse sevmez.

  Taktik maktik işlerine çok kafa yorar, bomboş biridir.
  Lig Radyo'ya bağlanır taraftarı eleştirir, Radyospor'a bağlanır kulübü gömer, Mehmet Ayan'ın adamlarından olduğu kesindir. Canlı yayında bile 'Bizim Samet' demesi boşa değildir...
  Yaklaşık 10 senedir twitter kullanırım. Twitter kullandığımda Valencia-Bursaspor maçı varken taşağa maruz kalmışlığım var. Yani bu alemde bilmediğim kişi neredeyse yok. Bu arkadaşı da takip etmem fakat önüme geleni aldığım Bursaspor listemde var. Ara ara baktığım bu listede dikkatimi de oldukça çekmiştir. Ya burada egoist kibirli bilmem ne diyorsunuz ya alakası yok vallahi. Bu adamın menşınlaştığı kişilere bakın anlayacaksınız. Tam bir karakteri yok. Hepsinden biraz biraz almış. Benim gibi bu oluşumları iyi takip eden mutlaka fark eder özellikle Lig Radyo ve Socrates tayfadan acayip karakterler çalıyor kskfkkdj. Biraz taktisyen u_u biraz egoist u_u kahvaltı yapmaz u_u utanmasa Ali Ece gibi bere falan takacak. Müthiş karakter kısacası. Özentiliği ve ergenliğini takip etmek için asla listemden düşürmeyeceğime söz verebilirim. O yüzden çok ciddiye alıp gaza gelmeyin.
  Mesleğinde çok güzel yerlere gelicek.
  Futbolu bilen,yorumlama yeteneği olan genç bir kardeşimiz.
  Tribünleri de iyi bilen.
  İroni yi seven
  Sadece işini yapan güzel insan
  kendisini son zamanlarda yalçın koşukavak hocasını övmeleri ile tanıdım.Transfer haberlerini boş geçmiyormuş diyorlar.Umarım yeni nesil hüseyin yeşilkavak veya orhan güney olmaz.


  edit:yazarken fark ettim soyadlara bak aynıymış.
  Yalçın Koşukavak ayrıldığında, yazdığı bence tarihi köşe yazısıyla; ülkedeki futbol cahilliğini açığa vurmuş genç gazeteci, yorumcu ve köşe yazarı.

  Duyulmak istenenleri değil, kendi doğrularını yazmaktan çekinmeyen böyle insanlara ihtiyacımız olduğu kesin.

  Söz konusu köşe yazısı: http://www.gundembursa.com/yazarlar/samet-cayir-1/iste-bursaspor-un-teklif-goturdugu-hocalar-25.html
  tribunsozlukcom